baryton/baritone

About me

 

¨

Life motto: I live a satisfied life without any motto.

Favorite opera: How to answer this? It would be definitely any by Janáček; it is a wonderful theatre; even when you close your eyes and just listen to the music itself. And by Martinů, that´s a heart matter…

I like to listen: There´s plenty of it: starting from big beat of 70´s  going through so called „jazz-rock fusions“, classical jazz to the folk songs I love… and of course a wide range of  classical music.  But natural virtuosity and contribution of interpreter is always  important for me, otherwise I don´t enjoy listening.

Favorite activity: Lately it has been continual discussion with my three-year old son.

Ideal holiday: In-line skates. Sea. Ridges of Roháče. And mainly my mobile phone and PC turned off.

Message to my fans: Go to theatre and enjoy us (and each other)!

From the questionnaire by Denisa Dologhová

Contact

Petr Matuszek

petr@petrmatuszek.cz

http://www.centrumterapie.cz/
http://alikvotnizpev.webnode.cz/
http://early-music.webnode.cz/

+420777949210

Search site

Kalendář akcí

18/04/2017 19:00

Traviata v divadle v Ústí n/L

Slavná Verdiho opera se znovu vrací na ústeckou scénu - paráda!!!
21/04/2017 19:00

Nabucco v divadle v Chebu

Jednu z neslavnějších Verdiho oper hrajeme již pátým rokem - v nádherné výpravě i režii. A vždy je operním hitem našeho divadla - nádhera! 
22/04/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Slavný muzikál podle kultovního filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Výpravná show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika. A moje role profesora Abronsia je hereckou rolí snů! Se mnou obě sobotní představení hrají: Vojtko, Grossová, Bragagnolo, Vaněk, Nosková, Zonyga, Podlipská a Kobr.
22/04/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Další sobotní "dvoják" Plesu upírů - je to sice dřina, ale krásná! I večer budou se mnou hrát: Vojtko, Grossová, Bragagnolo, Vaněk, Nosková, Zonyga, Podlipská a Kobr.
23/04/2017 17:00

Giuditta v divadle v Ústí n/L

Neznámá, ale nádherná Lehárova opereta Giuditta. Režie Zbyněk Brabec, dirigent Milan Kaňák, choreografie Vláďa Gončarov, jako Giudittu uvidíte Ivetu Dufkovou nebo Mirku Časarovou, Octavia zpívají Jaroslav Kovacs nebo Jakub Turek, Anita je Dita Hořínková nebo Michaela Nosková...
28/04/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Ples upírů - muzikálový hit podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. NÁDHERA!!! Profesor Abronsius je hereckou rolí snů, nikdy mne neomrzí! O to víc, že mým osobním režisérským "koučem" byl úžasný Martin Bujárek (asistent režie), který mi mou postavu prakticky od základů vystavěl a kterému za to velký dík!!! Režie se ujal Radek Balaš, diriguje Michal Macourek. Můžete se těšit na úžasnou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika. Takže - pojďme si to UŽÍT! Obsazení: Matuš, Grossová, Bragagnolo, Hudec, Nosková, Kotiš, Malá...
29/04/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall

Ples upírů - muzikálový hit podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. NÁDHERA!!! Profesor Abronsius je hereckou rolí snů, nikdy mne neomrzí! O to víc, že mým osobním režisérským "koučem" byl úžasný Martin Bujárek (asistent režie), který mi mou postavu prakticky od základů vystavěl a kterému za to velký dík!!! Režie se ujal Radek Balaš, diriguje Michal Macourek. Můžete se těšit na úžasnou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika.  Takže kdo můžete, přijďte si to užít! 
29/04/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Nádherný a výpravný muzikálový hit v produkci doktora Františka Janečka. Marian Vojtko nebo Bohuš Matuš, roztomilá Natálka Grossová a neuvěřitelně svůdná Míša Gemrotová, dále Broňa Kotiš nebo Jiří Zonyga, úžasní tenoři Michal Bragagnolo nebo Lukáš Randák, Míša Nosková nebo Elis Ochmanová, Magda Malá nebo Renáta Podlipská, neuvěřitelné herecké kreace předvádějí Tomáš Vaněk nebo Laco Hudec-Šubrt v roli Herberta a Tomáš Kobr nebo Jindra Nováček jako Koukolové... to je prostě obsazení snů!!! No a moje role profesora Abronsia je hereckým i pěveckým koncertem -  moc si ji užívám! 
30/04/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Slavný muzikál podle kultovního filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Výpravná show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika. A moje role profesora Abronsia je hereckou rolí snů!
05/05/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Nedělní odpolední představení Plesu upírů: muzikálový hit podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Vojtko, Grossová, Bragagnolo, Ochmanová, Hudec, Kotiš, Podlipská, Nováček - a tančí úžasná Qaša - to je  obsazení snů!!! No a moje role profesora Abronsia je hereckým i pěveckým koncertem.
06/05/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Muzikálový hit podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Profesor Abronsius je hereckou rolí snů, ta mi asi jen tak nezevšední... Těšit se můžete na fantastickou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika! Obsazení: Vojtko, Gemrotová, Bragagnolo, Nosková, Hudec, Kotiš, Podlipská, Kobr, tančí Qaša.
06/05/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Můžete se těšit na úžasnou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika! Obsazení: Vojtko, Grossová, Bragagnolo, Nosková, Hudec, Kotiš, Podlipská, Kobr - a tančí skvělá Qaša!
11/05/2017 19:30

Nabucco v divadle v Karlových Varech

Tuto skvělou a výpravnou inscenaci slavné Verdiho opery hrajeme již pátou sezonu - a vždy s obrovským úspěchem. V Karlových Varech to jiste nebode jinak...
14/05/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Muzikálový hit podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Profesor Abronsius je hereckou rolí snů, ta mi asi jen tak nezevšední... Těšit se můžete na fantastickou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika! Obsazení: Vojtko, Grossová, Bragagnolo, Ochmanová, Vaněk, Kotiš, Podlipská, Nováček...
17/05/2017 19:00

Země úsměvů v divadle v Ústí n/L

Představení nové inscenace Lehárovy slavné operety: úžasná výprava, režie Andrea Hlinková - a moje role eunucha je veliká legrace, tu si užívám! 
20/05/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Dvoják Plesu upírů - muzikálového hitu podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. NÁDHERA!!! Profesor Abronsius je hereckou rolí snů, nikdy mne neomrzí! O to víc, že mým osobním režisérským "koučem" byl úžasný Martin Bujárek (asistent režie), který mi mou postavu prakticky od základů vystavěl a kterému za to velký dík!!! Režie se ujal Radek Balaš, diriguje Michal Macourek. Můžete se těšit na úžasnou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika. Takže - pojďme si to UŽÍT! Obsazení: Vojtko, Grossová, Bragagnolo, Hudec, Nosková, Kotiš, Malá, Kobr... a tančit bude úúúúžasnáááá QAŠA!!!
20/05/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Ples upírů - režie Radek Balaš, diriguje Pavel Kantořík. Můžete se těšit na úžasnou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika. Obsazení: Vojtko, Gemrotová, Bragagnolo, Hudec, Nosková, Kotiš, Malá, Kobr... a tančit bude úúúúžasnáááá QAŠA!!!
21/05/2017 17:00

Limonádový Joe v divadle Ústí n/L

Brdečkův Limonádový Joe se stává hitem našeho divadla, a to nejen kvůli skvělé režii Martina Novotného! Joa zpívá náš dvorní tenor a milovník Jaroslav Kovacs, Horác alias Hogo Fogo je role postavená vysloveně šitá na Tomáše Christiana Brázdu, v roli Tornádo Lou, Arizonské pěnice můžete slyšet legendu karlínské operety Ivetu Dufkovou v alternaci s hvězdou pražské produkce Fantoma opery Monikou Sommerovou, Winnifred Goodmanovou zpívá a tančí velký muzikálový i televizní objev Dominika Richterová v alternaci s další "fantomovskou" hvězdou Terezou Vágnerovou, Grimpa zpívá mj. i slavný Václav Upír Krejčí... A samozřejmě nechybí ani "naši" Martin Matoušek, Radek Krejčí ad.
28/05/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Nedělní odpolední představení Plesu upírů - muzikálového hitu podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Obsazení: Matuš, Grossová, Bragagnolo, Vaněk, Nosková, Zonyga, Malá, Kobr...
02/06/2017 19:00

ZVONOKOSY v divadle v Ústí nad Labem - PREMIÉRA!

Petr Markov, Jindřich Brabec: ZVONOKOSY - režie se ujme znovu již téměř domácí Martin Novotný. Rozhodně se máme na co těšit!!!!
03/06/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Další "dvoják": bude to jízda, role profesora Abronsia není žádná legrace! Ale hrát Ples upírů představení je pro mne vždy svátkem, určitě to zase zvládnu.... Obsazení: Matuš, Grossová, Bragagnolo, Hudec, Ochmanová, Zonyga, Podlipská, Kobr
03/06/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Slavný muzikál podle kultovního filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Výpravná show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika. A moje role profesora Abronsia je hereckou rolí snů! Se mnou obě sobotní představení hrají: Vojtko, Gemrotová, Bragagnolo, Hudec, Nosková, Zonyga, Malá a Kobr.
04/06/2017 17:00

Zvonokosy v divadle v Ústí n/L

První repríza slavného muzikálu Petra Markova a Jindřicha Brabce ZVONOKOSY v režii Martina Novotného...
09/06/2017 19:00

Ples upírů, GoJa Music Hall v Praze

Další představení muzikálu podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Profesor Abronsius je hereckou rolí snů, moc si ji užívám. O to víc, že mým osobním režisérským "koučem" je Martin Bujárek (asistent režie), který mi mou postavu prakticky od základů vystavěl a kterému za to velký dík!!! Režie se ujal Radek Balaš, diriguje Michal Macourek. Můžete se těšit na úžasnou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika.  Takže kdo můžete, přijďte - rozhodně nebudete litovat! Obsazení: Vojtko, Grossová, Randák, Vaněk, Nosková, Kotiš, Podlipská, Nováček, Qaša.
10/06/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praz

To bude maraton - tento vákend dělám všechna představení.,. Muzikálový hit podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Režie Radek Balaš, diriguje Michal Macourek. Můžete se těšit na úžasnou výpravnou show, bombastické baletní scény v originální choreografii Leony "Qaši" Kvasnicové, do posledního místečka vyprodané divadlo a hlavně fantastické reakce publika! Obsazení: Vojtko, Gemrotová, Randák, Vaněk, Nosková, Kotiš, Podlipská, Nováček, Qaša.
10/06/2017 19:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

Představení Plesu upírů - muzikálového hitu podle slavného filmu Ples upírů (Roman Polanski) v produkci doktora Františka Janečka. Obsazení: Matuš, Grossová, Bragagnolo, Vaněk, Nosková, Kotiš, Malá, Nováček, Qaša...
11/06/2017 14:00

Ples upírů v GoJa Music Hall v Praze

V této divadelní sezoně poslední představení ... a až do poloviny září pauza. Přes prázdniny se mi bude určitě stýskat... Obsazení: Vojtko, Gemrotová, Bragagnolo, Vaněk, Nosková, Kotiš, Malá, Nováček - a tančí opět skvělá Qaša!
13/06/2017 19:00

Zvonokosy v divadle v Ústí n/L

Nový hit ústecké opery, muzikál Petra Markova a Jindřicha Brabce ZVONOKOSY v režii Martina Novotného v nedělním představení od 17 hodin...
14/06/2017 19:00

Bellini: Norma, výběr scén (Ctěnický zámek, Vinoř)

Belliniho Norma v podání takových hvězd, jako jsou sopranistka Hasmik Papian z Armenie (Norma; en.wikipedia.org/wiki/Hasmik_Papian) a tenorista Franco Farina (Pollione; www.onepoint.fm/francofarina/blog), to je prostě u nás ojedinělý a v podstatě neuvěřitelný projekt. Bude to úžasné dobrodružství se na něm interpretačně podílet rolí druida Orovesa...   
15/06/2017 19:30

Giuditta v div. v Karlových Varech

Neznámá, ale nádherná Lehárova opereta Giuditta. Režie Zbyněk Brabec, dirigent Milan Kaňák, choreografie Vláďa Gončarov, jako Giudittu uvidíte Ivetu Dufkovou nebo Mirku Časarovou, Octavia zpívají Jaroslav Kovacs nebo Jakub Turek, Anitou je Dita Hořínková nebo Michaela Nosková...
23/06/2017 19:00

Nabucco na Střekově v Ústí nad Labem

Open air slavné výpravné Verdiho opery se skvělým obsazení, kterou naše divadlo s velkým úspěchem uvádí již pátou sezónu! Přesný čas začátku představení ještě neznám, jen ho odhaduji...
02/07/2017 17:00

Noc na Karlštejně v divadle v Ústí n/L

Noc na Karlštejně se vrací!!! Slova o derniéře tohoto nádherného představení se ukázala býti lichá - logicky: málokterý divadelní kus v našem repertoáru je tak divácky úspěšný... Moc se na to těším!!!!

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode